הלבשה תחתונה לגברים

הלבשה תחתונה יוקרתית לגברים - כל המוצרים
תנאי שימוש

התנאים מנוסחים, מטעמי נוחות, בלשון זכר בלבד ומתייחסים לנשים ולגברים כאחד.

הקדמה

1. כל המבצע פעולה כלשהי באתר מצהיר כי הנו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון ותנאי שימוש אלו.

2. יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר

3. במכירה רשאים להשתתף בני 18 ומעלה. ההשתתפות מותנית במסירת פרטים מזהים נכונים (שם, כתובת, טלפון, וכתובת דואר אלקטרוני של הלקוח).

שמירה על פרטיות

4. האתר מתחייב לשמור על סודיות ופרטיות הגולש ולא להעביר פרטים של הלקוח (לרבות כתובת דואר אלקטרוני) לשום גורם אחר.

5. התשלום הוא באמצעות פייפאל בלבד ולכן פרטי כרטיס האשראי אינם מועברים למוכר

המוצרים
6. כל המוצרים המוצעים באתר הינם חדשים ואטומים. הלקוח יהיה רשאי להחזיר מוצר שהגיע פתוח או פגום.

7. המוצרים המוצעים באתר אינם מיועדים לשימוש אישי - אלו הם חומרים כימיים לניקוי עורות, ראשי וידאו ועוד. שאיפת המוצרים אסורה לגרום לנזק והאחריות היא על הלקוח בלבד.


8. התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות. ייתכן מקרה בו אותו המוצר יסופק באריזה קצת שונה מהמוכר ללקוח בשל הבדלים באריזות שיש לעיתים באזורים שונים בעולם.

אופן ומועדי אספקת המוצרים

9. המשלוח בדואר רשום חינם לכל המוצרים המופיעים באתר.

10. זמן אספקת המוצרים הינו 14 ימי עבודה אלא אם נכתב מפורשות 5 ימי עבודה בדף המוצר.

11. המוכר שומר לעצמו את הזכות שלא לספק מוצר מסוים, במידה והמוצר אזל במלאי או שחלה טעות במחיר/במפרט. במקרה כזה הלקוח יקבל הודעה על ביטול העסקה ויזוכה מתשלום, באם חויב.


אופן התשלום
12. התשלום הוא באמצעות PayPal

13. החיוב הוא בתשלום אחד

14. הרוכש מצהיר כי הוא מודע לחוקי כרטיסי אשראי ככל שמתייחס ל"רכישה מרחוק" / "רכישה טלפונית ו/או "עסקת אינטרנט


מדיניות החזרות וביטולים
15. הלקוח רשאי לבטל הזמנה ובתנאי שהאריזה סגורה והמוצר באותו מצב כפי שנשלח תוך 14 יום מהגעת המשלוח. הלקוח מודע כי יהיה עליו לשלוח את המוצר לכתובת החברה ולשאת בעלויות המשלוח (במקרה שהמוצר כבר נשלח). הזיכוי עבור המוצר יהיה בהפחתה של 5% מערך המוצר או 100 ש"ח, הנמוך מביניהם.
דמי משלוח, במידה ושולמו, לא יכללו בסכום לזיכוי.

16. על הלקוח לבדוק את המוצר עם קבלתו. במידה שהלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום, או בשונה ממה שהוזמן, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, על-ידי יצירת קשר בבקשה לביטול, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א- 1981.

17. במקרים אלו הלקוח לא יחוייב בדמי ביטול: אם המוצר הגיע שבור או פגום או בשונה ממה שהוזמן ובמקרה של עיכוב באספקה מעבר ל-14 ימי עבודה (לפי סעיף 12).

כללי

18. באתר משולבות תמונות אשר מוגנות בזכויות יוצרים ונעשה בהם שימוש בהתאם להיתר מפורש או שזכויותיהם שמורים למוכר. אין לעשות כל שימוש בתמונות המופיעות באתר, לרבות עיבוד, ליטוש וכל פעולה גראפית אחרת ללא אישור מפורש מהמוכר או מבעלי הזכויות על התמונות.

19. "הזמנה שמורה": במידה והלקוח בחר בשמירת הזמנה וביצע את ההזמנה מאוחר יותר, המחירים התקפים יהיו אלו המופיעים באתר ביום ביצוע ההזמנה בפועל ולא המחירים שהופיעו בעת ביצוע שמירת ההזמנה. בכל מקרה המחירים המחייבים הם אלו המופיעים ביום ההזמנה בדף המוצר.

20. המחירים המופיעים הם לרכישה באמצעות אתר האינטרנט בלבד.

21. המוכר רשאי להגביל את כמות הקנייה, על פי שיקול דעתו.

22. לרשות הלקוחות מענה בדואר האלקטרוני info@tutit.co.il. המוכר מתחייב להשיב לפניות תוך 2 ימי עסקים.

23. במקרה של מחלוקת -מקום השיפוט יהיה בת"א בלבד.
x

#{title}

#{text}

#{price}